Od 1.1.2024 nás najdete na nové adrese Radlická 365/154, 150 00 Praha 5 - Radlice. Areál Nová Waltrovka, budova Metalica

Od 1.1.2024 nás najdete na nové adrese Radlická 365/154, 150 00 Praha 5 - Radlice. Areál Nová Waltrovka, budova Metalica

Popis zákroku

Z úzkých a asymetrických rtů lze během chvilky proměnit rty dokonale tvarované, plné a souměrné díky výplním kyseliny hyaluronové. Další možností dočasného dodání objemu rtům je aplikace vlastního tuku.

Ošetření se provádí ambulantně, na rty je možné před zákrokem aplikovat znecitlivující krém nebo sprej. Většina výplní obsahuje lidocain, který při prvním vpichu rty znecitliví, a tak je ošetření téměř bezbolestné. Zákrok trvá zhruba 15 minut. Výsledný efekt je ihned viditelný, délka jeho výdrže je individuální, většinou to je však 6-12 měsíců. 

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou nevyžaduje žádnou přípravu. Lékař aplikuje tenkou jehličkou nebo kanylou kyselinu do míst, kde má být dosaženo většího objemu. Po aplikaci si můžete všimnout drobného otoku, který do několika hodin zmizí. Po ošetření mohou vzniknout modřinky, které se zahojí do 5-7 dnů.

Prsa

Operace zaměřené na úpravu prsou

Tvář

Operace obličeje a dalších částí hlavy a krku

Tělo

Operace zaměřené na úpravy různých partií celého těla