Popis zákroku

Jste nespokojená s menším, nebo povadlým poprsím, které byste ráda vyplnila pomocí prsních implantátů? Není nic jednoduššího než se k nám dostavit na nezávaznou konzultaci, kde si prohlédnete různé druhy implantátů (kulaté, anatomické či ergonomické), proberete s lékařem způsob jejich vložení (pod velký prsní sval nebo prsní žlázu) a správnou velikost. 

Před operací je třeba učinit předoperační vyšetření. Deset dní před úkonem vynechat léky zvyšující krvácení a vyvarovat se kouření. Zákrok lze provádět pouze u zdravých žen, které nemají žádné infekční onemocnění jako nachlazení apod.

Při operaci je proveden řez v podprsní rýze, kam chirurg následně zavede implantát a dosáhne tak požadované změny tvaru a zvětšení objemu hrudníku. Místo je po zavedení implantátu zašito tak, aby vzniklá jizva byla minimální. Díky lokalizaci řezu vám zůstanou téměř neznatelné jizvy připomínající tenké bílé linky. Drény jsou při operaci používané minimálně. Po dokončení zákroku přiloží chirurg na rány sterilní krytí a prsa obváže obinadly.

Augmentace prsou se často kombinuje také s modelací. 

Po operaci je třeba dodržovat klidový režim stanovený chirurgem, nosit elastickou podprsenku, případně nadprsní pás, vyvarovat se fyzické zátěži a pečovat o jizvy tak, aby maximálně změkly.

Pooperační průběh

1
1.týden klidový režim
2
2.týden kontrola u lékaře
3
do 6.týdne nošení elastické podprsenky
4
po 6 týdnech plná fyzická zátěž
5
po 3 měsících konečný stav prsou bez otoků

Prsa

Operace zaměřené na úpravu prsou

Tvář

Operace obličeje a dalších částí hlavy a krku

Tělo

Operace zaměřené na úpravy různých partií celého těla