Popis zákroku

Zvětšení prsou vlastním tukem znamená benefit 2v1, kdy vám bude odsán tuk z problémových partiích a současně zvětšen dekolt. Jednoduchým a šetrným způsobem se z míst/a na těle odebere tuková tkáň, která se upraví a následně aplikuje do prsou jako výplňový materiál. Výsledný efekt je naprosto přirozený, zeštíhlíte na nežádoucím místě a prsa se vám zvětší až o 1 velikost. Výhodou zákroku je, že vám nezůstanou žádné jizvy.

Operace se provádí v celkové anestezii a zpravidla trvá 2 – 2,5 hodiny. Před zákrokem je nutná konzultace s lékařem a také předoperační vyšetření.

Při operaci se nejdříve odebere tuk ze zvolené oblasti. Následně doktor tukovou tkáň odsaje a po jejím odběru ji vyčistí. Poté tuk klientce několika bodovými vpichy aplikuje kanylou nad a pod prsní žlázu. 

Po zvětšení prsou vlastním tukem se otoky a modřiny hojí rychle. Je to dáno hlavně tím, že je zákrokem nevzniknou žádné jizvy a vlastní tuk pro tělo zcela přirozenou látkou. Nicméně je třeba dodržet týdenní klidový režim jako po zvětšení poprsí, nosit elastickou podprsenku a vyvarovat se fyzické zátěži.

Pooperační průběh

1
1-2 týdny klidový režim
2
Po 2 týdnech kontrola u lékaře
3
Po 2-3 týdnech vstřebání modřin a otoků
4
Do 6. týdne nošení elastické podprsenky
5
Po 6 týdnech plná fyzická zátěž

Prsa

Operace zaměřené na úpravu prsou

Tvář

Operace obličeje a dalších částí hlavy a krku

Tělo

Operace zaměřené na úpravy různých partií celého těla