Od 1.1.2024 nás najdete na nové adrese Radlická 365/154, 150 00 Praha 5 - Radlice. Areál Nová Waltrovka, budova Metalica

Od 1.1.2024 nás najdete na nové adrese Radlická 365/154, 150 00 Praha 5 - Radlice. Areál Nová Waltrovka, budova Metalica

Popis zákroku

Stárnutí a ochabování kůže jsou nejčastější příčiny povislých prsou. Vy ale můžete mít svůj pevný dekolt zpět. Modelace prsou pod jiným názvem „breast lift“ zaručuje vylepšení tvaru a pevnosti vašeho poprsí bez úbytku velikosti. 

Operace se provádí v celkové anestezii a zpravidla trvá 2-2,5 hodiny. Před zákrokem je nutná konzultace s lékařem a také předoperační vyšetření.

Během modelace se přemístí tkáně prsní žlázy, odstraní nadbytečná kůže a zvedne pokleslý prsní dvorec. Při mírném poklesu, případně pouze při drobné modelaci, se zákrok provádí jemným řezem kolem prsního dvorce a tkáň se stáhne do středu prsu. Pokud je pokles prsou větší, je nutné vést další řez svisle dolů a k podprsní rýze, kde ale není téměř vidět. Jizvy se po zahojení minimalizují.

Po modelaci je třeba dodržovat klidný režim stanovený chirurgem (nosit elastickou podprsenku, vyvarovat se fyzické zátěži a pečovat o jizvy tak, aby maximálně změkly).

Pooperační průběh

1
1.týden klidový režim
2
2.týden kontrola u lékaře
3
do 6.týdne nošení elastické podprsenky
4
po 6 týdnech plná fyzická zátěž

Prsa

Operace zaměřené na úpravu prsou

Tvář

Operace obličeje a dalších částí hlavy a krku

Tělo

Operace zaměřené na úpravy různých partií celého těla