Od 1.1.2024 nás najdete na nové adrese Radlická 365/154, 150 00 Praha 5 - Radlice. Areál Nová Waltrovka, budova Metalica

Od 1.1.2024 nás najdete na nové adrese Radlická 365/154, 150 00 Praha 5 - Radlice. Areál Nová Waltrovka, budova Metalica

Popis zákroku

(Bullhorn lip lift)

Liftingem horního rtu docílíte pozvednutí a trvalého zvětšení horního rtu. Lip lift je vhodný pro klienty, kteří mají delší vzdálenost mezi nosem a rty než 1,5 cm. Další indikací je neviditelnost horních zubů při mluvení. 

Operace se provádí  ambulantně v lokální anestezii a trvá 45 minut. Před zákrokem je nutná konzultace s lékařem. Zákrok je rychlý a výsledek je trvalý.

Po aplikaci lokální anestezie, vede chirurg tenký řez těsně pod nosem. Následně odstraní nadbytek předem vyznačené kůže, pozvedne horní ret a ranku sešije. Nakonec aplikuje sterilní krytí. Při podstoupení operace v lokální anestezii vás lékař propustí ihned domů. Modřinky a otoky zmizí do 10 dnů. Po vyndání stehů a následném zahojení je jizvička schována v záhybu kolem nosu a je tak zcela nepatrná.

Pooperační průběh

1
2 dny domácí aplikace hydrogelové chladící masky
2
za 1 týden kontrola u lékaře a vyndání stehů
3
do 1 týdne klidový režim
4
do 10 dní vstřebání modřinek a otoků

Prsa

Operace zaměřené na úpravu prsou

Tvář

Operace obličeje a dalších částí hlavy a krku

Tělo

Operace zaměřené na úpravy různých partií celého těla